אודות ניצן בן חיים וחברת מג'יק בורדס

אודות החברה

Magic Boards Co היא חברה ישראלית שהוקמה ע"י ניצן בן חיים ומטרתה לספק מענה ופתרון מושלמים לכל הקשור בענף הסאפ וגלישת גלים.

 

אנחנו עובדים ללא הפסקה על מנת להשאר צעד אחד קדימה בתעשייה וגאים להציע ליין עשיר של ציוד איכותי וחדשני תחת מותג הבית Magic Boards Co במחירים חסרי תקדים.

 

אם אתם מחפשים לרכוש ציוד חדש, לשדרג או רק נכנסים לעולם הגלישה והחתירה וצריכים ייעוץ מקצועי ואמין הגעתם למקום הנכון. אנחנו לא ״עוד חנות גלישה״ אנחנו גולשים, חותרים וחיים ים מעל 35 והיה לנו הכבוד לשתף פעולה אם הגדולים בתחום הגלישה והחתירה בהוואי, קליפורניה ויפן. אנחנו לא ״מתווכים״ וסוחרים של מותגי העל, אנחנו מעצבים, מפתחים, מייצרים ומייבאים את המוצרים שלנו לבד לפי ניסיון אישי שלנו ושל הצוות שלנו במפעלים תחת בקרת איכות ברמה גבוהה.


החנות הקטנה שלנו בחיפה המשמשת כאולם התצוגה הארצי מלאה בדברים טובים ותמיד שווה לעצור לביקור.

 

תודה ונתראה במים. 

אודות ניצן בן חיים והחברה

גלשני מג'יק החברה הוקמה על ידי ניצן בן חיים, איש ים וגולש משנת 1987 עם עבר עשיר בתעשיית הסאפ העולמית הים עבור ניצן הוא יותר מספורט או תחביב, עבורו הים זה דרך חיים. בזכות הים הגשים חלומות שחלם עליהם בתור ילד, שקשה לו בעצמו לעכל שהוא הגשים.
הוא בן 46 נשוי לקרן ואב לשלושה, הוא גדל בקריות אבל ירד מהארץ בגיל 2 והתגורר בהוואי וקליפורניה מעל 20 שנה.
 
את חברת הסאפ הבין לאומית הראשונה שלו הקים בשנת 2008 במאווי הוואי, מאז הוא עבד באופן צמוד עם אגדות מתעשיית הגלישה והסאפ על פיתוח גלשנים ומוצרים נלווים. ניצן השתתף בעשרות תחרויות גלישת סאפ וחתירה ואירגן ימי הדגמה, תערוכות וחשיפת הספורט לאלפי אנשים במקומות שונים בעולם, הוא עושה סאפ והרבה, הוא הספיק לגלוש גלי ענק בהוואי, קליפורניה ופורטוגל, לעבוד כמדריך צלילה, גלישה וספורט ימי באי מאווי שבהוואי (בירת הסאפ העולמית) וכשאין גלים והרוח נושבת תוכלו למצוא אותו גולש קייט.
 
הוא חי ונושם ים ולרגע לא מפסיק להתעסק בפיתוח וחידוש של המוצר החם הבא.  מאחורי הקלעים עומד צוות טכנאים ומעצבים יפני מיומן ומקצועי עם ניסיון של שנים רבות בבניית גלשנים. הצוות בנוי מגולשים, חותרים ואנשי ים שמבינים עניין ובודקים את המוצרים בצורה אישית, מה שעוזר לפיתוח וחדשנות תמידית של  המוצרים, ביחד הם משתמשים בטכנולוגיות מתקדמות מאוד וחומרי גלם חדשניים ואיכותיים עם דגש רב על האלמנטים הטכניים בעיצוב ותכנון.
NAZARE' PORTUGAL
Call Now Button