אודות

אודותהחברה

Magic Boards Co היא חברה ישראלית שהוקמה ע”י ניצן בן חיים ומטרתה לספק מענה ופתרון מושלמים לכל הקשור בענף הסאפ, גלישת גלים והסקייטבורד..

אנחנו חד משמעית עובדים ללא הפסקה על מנת להישאר צעד אחד קדימה בתעשייה וגאים להציע ליין עשיר של

ציוד איכותי וחדשני תחת מותג הבית “מגיק בורד” במחירים חסרי תקדים בנוסף לציוד של המותגים המובילים בעולם.

אם אתם מחפשים לרכוש ציוד חדש, לשדרג או רק נכנסים לעולם הגלישה והחתירה וצריכים ייעוץ מקצועי ואמין הגעתם למקום הנכון. אנחנו לא ״עוד חנות גלישה״,  אנחנו גולשים, חותרים וחיים ים מעל 35, אנחנו משתפים פעולה אם הגדולים בתחום הגלישה  והחתירה ברמה הבין לאומית  בהוואי, קליפורניה ויפן. אנחנו לא רק מתווכים או יבואנים של מותגים, אנחנו מעצבים, מפתחים, מייצרים ומייבאים מוצרי גלישה וסאפ תחת מותג הבית אם ניסיון רב של למעלה מ 15 שנה.

האולם תצוגה שלנו בחיפה משמש כאולם התצוגה הארצי והוא מלא בדברים טובים ועכשוויים אז תמיד שווה לעצור לביקור.

תודה ונתראה במים.

אודותניצן בן חיים

החברה “גלשני מג’יק” הוקמה על ידי ניצן בן חיים, איש ים וגולש משנת 1987 ועבר עשיר ביותר בתעשיית הגלישה והסאפ הבין לאומית.  הים עבור ניצן הוא יותר מספורט או תחביב, עבורו הים זה דרך חיים. בזכות הים הגשים חלומות שחלם עליהם בתור ילד שקשה לו בעצמו לעכל שהוא הגשים.

הוא בן 47 ואב לשלושה, הוא גדל בקריות אבל ירד מהארץ בגיל 20 והתגורר בהוואי וקליפורניה מעל 20 שנה שם צבר ניסיון עצום בתחום.

את חברת הסאפ הבין לאומית הראשונה שלו הקים בשנת 2008 במאווי הוואי, מאז הוא עבד באופן צמוד עם אגדות מתעשיית הגלישה והסאפ על פיתוח גלשנים ומוצרים נלווים. ניצן השתתף בעשרות תחרויות גלישת סאפ וחתירה ואירגן ימי הדגמה, תערוכות ובעצם חשף את הספורט לאלפי אנשים במקומות שונים בעולם, הוא הספיק לגלוש גלי ענק בהוואי, קליפורניה ופורטוגל, לעבוד כמדריך צלילה, גלישה וספורט ימי באי מאווי שבהוואי (בירת הסאפ העולמית) וכשאין גלים והרוח נושבת תוכלו למצוא אותו גולש קייט..

הוא חי ונושם ים ולרגע לא מפסיק להתעסק בפיתוח וחידוש של המוצר החם הבא.  מאחורי הקלעים עומד צוות טכנאים ומעצבים יפני מיומן ומקצועי עם ניסיון של שנים רבות בבניית גלשנים. הצוות בנוי מגולשים, חותרים ואנשי ים שמבינים עניין ובודקים את המוצרים בצורה אישית, מה שעוזר לפיתוח וחדשנות תמידית של  המוצרים, ביחד הם משתמשים בטכנולוגיות מתקדמות מאוד וחומרי גלם חדשניים ואיכותיים עם דגש רב על האלמנטים הטכניים בעיצוב ותכנון.